Lubelski Związek Lekarzy Rodzinnych-Pracodawców współpracuje z MedGo

Od kwietnia 2014 roku do grona Partnerów MedGo dołączył Lubelski Związek Lekarzy Rodzinnych-Pracodawców. W testach biorą udział 4 placówki zrzeszone w LZLR-P: NZOZ Promed Sp. p. z Wysokiego, NZOZ Medyk z Białej Podlaskiej, NZOZ Medycyna 2001 Sp. z o.o. z Lublina oraz Przychodnia VIVENTE z miejscowości Łaszczów.

Dzięki współpracy w modelu dealerskim, gdzie MedGo jest dostawcą usług i sprzętu, LZLR-P świadczy swoim Pacjentom w ramach MedGo Care, MedGo Cloud i MedGo CardioMonitor:

Teleopiekę Kardiologiczną, która zapewnia bezpieczeństwo pacjenta gdziekolwiek się znajduje oraz telefoniczny monitoring jego stanu zdrowia.
Wykonywanie zdalnych opisów badań EKG, które usprawnia pracę Personelu po przez przeprowadzanie u Pacjentów dokładnych badań EKG z natychmiastowym zdalnym opisem bez konieczności posiadania obszernej aparatury. Dzięki przenośnemu urządzeniu jest możliwe także wykonywanie badań EKG w domu Pacjenta, czyli monitoring kardiologiczny. Aparaty EKG dla Placówek LZLR-P zostały tak zaprogramowane, by umożliwić wykonywanie badań Event Holter przy możliwie jak najdłuższym czasie zapisu badania EKG . Badanie jest opisane przez Specjalistę MedGo i udostępnione dla Placówki LZLR-P w ciągu maksymalnie 15 minut.

 

KORZYŚCI:

  • Placówki zostają wyposażone do badań w urządzenia bezprzewodowe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne- badania mogą być wykonywane we wszystkich gabinetach w Placówce oraz w domu Pacjenta.
  • Poręczne i proste w obsłudze zarówno system jak i urządzenie- badania mogą być wykonywane zarówno przez Lekarzy jak i przez niższy Personel.
  • Placówka nie musi zatrudniać dodatkowego personelu w postaci kardiologa.
  • Lekarze nie muszą wykonywać opisów samodzielnie, badania wykonywane są szybko i równie szybko opisywane przez Lekarza MedGo- oszczędność czasu i ergonomiczność usług.