Aktualności

Bądź na bieżąco z informacjami o MedGo

Bądź na bieżąco z informacjami o MedGo

MedGo nie stoi w miejscu! W dobie informatyzacji i rozwoju portali społecznościowych, MedGo rozpoczęło swoją działalność na Twitterze. Obserwujcie nas, by dowiedzieć się o najnowszych wpisach i informacjach związanych z telemedycyną oraz przede wszystkim z MedGo. Zapraszamy także na stronę Biura Projektów Innowacyjnych, które w jednym miejscu gromadzi innowacyjne treści. Jesteśmy tam i MY! Ponadto,(…)

Ogłoszenie wyboru oferty dla projektu UDA-POIG.08.02.00-14-045/14-00

W dniu 22.09.2014 r. w siedzibie firmy MedGo Sp. z o.o.  odbyło się porównanie ofert, które wpłynęły w odpowiedzi na zapytanie ofertowe z dnia 12.09.2014 r. w związku z realizacją projektu nr UDA-POIG.08.02.00-14-045/14-00 projektu pt. „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w MedGo sp. z o. o., które zostało wywieszone w siedzibie oraz zamieszczone na stronie(…)

ZAPYTANIE OFERTOWE NR3/2014

W związku z realizacją Projektu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w MedGo sp. z o. o. (Umowa o dofinansowanie Projektu nr UDA-POIG.08.02.00-14-045/14-00) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, MedGo Sp. z o.o. zaprasza do złożenia ofert na wykonanie zamówienia.

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/2014

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/2014

W związku z realizacją Projektu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w MedGo sp. z o. o. (Umowa o dofinansowanie Projektu nr UDA-POIG.08.02.00-14-045/14-00) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, MedGo Sp. z o.o. zaprasza do złożenia

Telemedycyna – perspektywy rozwoju w profilaktyce i opiece senioralnej

Telemedycyna – perspektywy rozwoju w profilaktyce i opiece senioralnej

Nasze społeczeństwo coraz bardziej się starzeje, co nie jest bez znaczenia dla polityki senioralnej w Polsce. Cel działań jest jeden – jak najdłuższe utrzymanie dobrego stanu zdrowia u osób starszych. Dlatego też w piśmie od Ministra Zdrowia, kierowanym do Pana Michała Szczerby, Przewodniczącego Komisji Polityki Senioralnej z dn. 18 lipca br., czytamy, że w ramach(…)

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2014

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2014

W związku z realizacją Projektu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w MedGo sp. z o. o. (Umowa o dofinansowanie Projektu nr UDA-POIG.08.02.00-14-045/14-00) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, MedGo Sp. z o.o. zaprasza do złożenia ofert na wykonanie zamówienia. I. Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem(…)

eOpis w Stacjach dializ Fresenius

eOpis w Stacjach dializ Fresenius

Testy z wykonywania zdalnych opisów EKG rozpoczęły się w 3 placówkach: Otwock (25.02.2014), Wołomin (04.03.2014), Kraśnik(05.04.2014) i w każdej placówce trwały 3 miesiące. Stacje dializ korzystają z usługi do dziś. Każda placówka została wyposażona w 1 aparat Eho Mini, dostęp do platformy MedGo z własnym kontem użytkownika, szkolenia dla personelu, elektrody do wykonywania badań, wszystkie(…)

MedGo na kongresie Krajowej Izby Gospodarczej – Innowacyjna Gospodarka

MedGo na kongresie Krajowej Izby Gospodarczej – Innowacyjna Gospodarka

Już po raz piąty Krajowa Izba Gospodarcza oraz Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” zorganizowały Kongres Innowacyjnej Gospodarki. Tegoroczna edycja pod hasłem „25+ Sukces wymaga zmian!” odbyła się w dniach 16-17 czerwca w Centrum Konferencyjnym Muranów (znajdującym się w Muzeum Historii Żydów Polskich) w Warszawie. MedGo również brało udział w tej konferencji, a(…)

Lubelski Związek Lekarzy Rodzinnych-Pracodawców współpracuje z MedGo

Lubelski Związek Lekarzy Rodzinnych-Pracodawców współpracuje z MedGo

Od kwietnia 2014 roku do grona Partnerów MedGo dołączył Lubelski Związek Lekarzy Rodzinnych-Pracodawców. W testach biorą udział 4 placówki zrzeszone w LZLR-P: NZOZ Promed Sp. p. z Wysokiego, NZOZ Medyk z Białej Podlaskiej, NZOZ Medycyna 2001 Sp. z o.o. z Lublina oraz Przychodnia VIVENTE z miejscowości Łaszczów. Dzięki współpracy w modelu dealerskim, gdzie MedGo jest(…)

Load More